Rozwiązania - Personalizacja – Wycieraczki

Personalizacja – Wycieraczki

Wycieraczka to nie tylko skuteczny sposób na czystą podłogę, ale także okazja, by się wyróżnić umieszczając na wycieraczce logo. Indywidualnie dobrana kompozycja kolorów i rodzajów mat wejściowych stanowi przyjemne dla oka wypełnienie wnętrza – współgra z kompozycją całego biura, centrum handlowego lub innego budynku. Już na wejściu stanowi wyrazisty szczegół, w którym – jak to mówią – może tkwić nawet sam diabeł.

W ramach indywidualnych rozwiązań proponujemy specjalnie personalizowane wycieraczki wzbogacone o logo firmy lub jakikolwiek inny, podesłany przez Klienta projekt graficzny.

W skład tego typu wycieraczek z logo wchodzą: Laser Design, Textile Logo oraz opcjonalnie Led System

„Laser design”

to standardowa konstrukcja wzbogacona o jeden indywidualnie stworzony profil „C” zawierający dowolny slogan czy logo. Nie jest to zwykły napis – wycinamy go w stali szlachetnej techniką laserową, a następnie dobieramy kolorystykę zgodnie z przesłanym projektem. W ten sposób logo zostaje podłączone do wycieraczki już na stałe i skutecznie zwraca uwagę wchodzących do budynku klientów.

wycieraczki z logo

„Led system”

jest opcjonalnym akcesorium do zastosowania z naszymi produktami. Podświetlenie oparte na technologii led RGB, jest doskonałym dodatkiem dla „Laser Design” wyciętym w stali szlachetnej. Przeznaczony dla indywidualistów chcących zwrócić jeszcze większą uwagę wchodzących do budynku gości.

logo i maty wejściowe

„Textile Logo”

to zwijane, wytrzymałe i szerokie maty, wzbogacone o indywidualny projekt klienta (np. logo). Ich konstrukcja jest standardowa (profile aluminiowe 50 mm), jednak wkłady (Alfa, Beta Gamma) zastępujemy tu miękką, harmonijną wykładziną. To ona umożliwia nadrukowanie na wycieraczce kreatywnego, kolorowego elementu i napisów.

logo na wycieraczce

Montaż

  • możliwość osadzenia w ramce montażowej
  • możliwość osadzenie wraz z aluminiowym systemem odpływowym
  • możliwość położenia na posadzce używając dodatkowo progu najazdowego