Porady

Wycieraczki personalizowane z logotypem do firmy?

Powrót

Wycieraczki personalizowane – z logotypem do Twojej firmy?

Wejście do biura to wizytówka firmy, warto więc zadbać o jego odpowiednią prezentację. Dobrym sposobem na przywitanie wchodzących jest położenie pod drzwiami personalizowanych mat. Wysokiej jakości wycieraczki reklamowe z logotypem lub innym motywem pomogą podkreślić styl prowadzonej działalności oraz wywołać dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach.

Czym są wycieraczki personalizowane?

Wycieraczki personalizowane to maty do stosowania wewnątrz budynków lub na zewnątrz, które mają unikatowy nadruk. Na rynku dostępne są różne rodzaje wycieraczek, a niektóre z nich mogą być ozdabiane. Przed wejściem do biura najczęściej są układane wycieraczki z logo firmy, co ma pomóc w budowaniu profesjonalnego wizerunku przedsiębiorstwa. Najważniejsze, by maty firmowe prezentowały się stylowo oraz były wykonane z odpowiednich materiałów o wysokiej wytrzymałości.

Jaki logotyp można umieścić na wycieraczce?

Na wycieraczce można umieścić dowolny logotyp czarno-biały lub kolorowy. Maty z nadrukami są powszechnie dostępne w marketach budowlanych, jednak ich jakość często nie jest wysoka. Co więcej, przy szerokim i długim wejściu do budynku najlepiej sprawdzą się profesjonalne, duże wycieraczki biurowej. Odpowiednie maty można wybrać, korzystając z usług wyspecjalizowanej firmy. Wycieraczki reklamowe do biura, by dobrze wyglądały, powinny zostać precyzyjnie wykonane. Przed wejściem do biurowców, hoteli, czy salonów samochodowych bardzo często są zakładane wycieraczki ze zintegrowanymi profilami wykonanymi ze stali szlachetnej. Te elementy są personalizowane przy pomocy lasera. Logo lub napis wycina się w stali.

Eleganckie wejście z indywidualnymi profilami

Panel ze stali szlachetnej z wyciętym logo zostaje połączony z wycieraczką w integralną całość. Na etapie tworzenia projektu maty trzeba wybrać kolorystykę zarówno wycieraczki , jak i logo lub indywidualnego projektu graficznego. Można wykorzystać do tego celu na przykład paletę kolorów RAL. Profil jest powierzchnią, na której dobrze będzie się prezentował również nietypowej wielkości logotyp firmowy, czy napis. Takie wycieraczki z logo zwracają uwagę wchodzących i są świetną propozycją dla firm.

Jaką funkcję pełnią wycieraczki personalizowane?

Personalizowane wycieraczki reklamowe pełnią funkcję informacyjną, ponieważ prezentują logo firmy, marketingową – maty mogą stanowić ważny element budowania wizerunku firmy, oraz reklamową – pomagają nawiązać kontakt z klientem i przykuć jego uwagę ciekawą grafiką lub wyciętym w stali hasłem. Poza estetyką, ważny jest również sposób wykonania wycieraczek. Maty wykonane z odpowiedniej jakości materiałów chronią posadzki przed brudem i zanieczyszczeniami, a wnętrza przed nadmierną wilgocią.

Warto zadbać o jakość wycieraczek

Wejście do firmy powinno być czyste i zadbane. Dlatego wycieraczki z logo pod drzwi to doskonały pomysł, pod warunkiem jednak, że zostaną wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz odpowiednio dobrane. Trzeba wziąć pod uwagę: natężenie ruchu, rozmieszczenie stref czyszczenia oraz rodzaj zastosowanych wkładów. W polskim klimacie doskonale sprawdzą się systemy wycieraczek wejściowych, stworzone z mat z różnymi rodzajami wypełnień.

Warto budować wizerunek firmy od wejścia. Można to robić, kładąc wycieraczki reklamowe, które na pewno przyciągną wzrok klienta. Odpowiednio dobrane, powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości. W ten sposób wycieraczki z logo będą doskonale się prezentowały i jednocześnie chroniły wnętrza oraz posadzki przed wilgocią i brudem.Sprawdź inne podobne wpisy