Włazy rewizyjne

Włazy rewizyjne

włazy podłogoweWłazy rewizyjne to elementy niezbędne we wszystkich budynkach. Stosuje się je w mieszkaniach, domach, sklepach, wieżowcach oraz obiektach publicznych. Dzięki nim możliwym jest dostęp do instalacji znajdujących się w ścianach czy suficie. Najbardziej popularne są jednak włazy podłogowe. Istnieje wiele rodzajów włazów rewizyjnych, które różnią się od siebie w zależności od celu zastosowania i dodatkowych funkcji, jakie są od nich wymagane.

Włazy podłogowe – z czego są zbudowane?

Struktura włazów rewizyjnych jest zazwyczaj taka sama. Na pojedynczy właz składa się część górna, dolna, system mocowań, a także zbrojenia wykonane z wytrzymałego materiału. Jeżeli dany właz ma charakterystyczne zastosowanie, wówczas w jego budowie pojawiają się dodatkowe elementy. W ten sposób na przykład włazy chroniące przed przedostawaniem się gazów posiadają również specjalne uszczelnienie. Oprócz tego wyróżnić można włazy przeciwpożarowe, wykonane z blachy, modele fasadowe czy o bardziej masywnej budowie. Wybierając określony właz rewizyjny musimy określić, czego dokładnie oczekujemy od danej konstrukcji.

Jakie są zalety naszych włazów rewizyjnych?

Zapewniamy wysokojakościowe włazy rewizyjne, które doskonale sprawdzają się przy różnorakich zastosowaniach. Użytkownicy doceniają je ze względu na możliwość swobodnego dostępu do potrzebnych instalacji. Oprócz tego zapewniają one wysoką szczelność, co ogranicza ryzyko przedostawania się gazów, jak i cieczy. Nasze rozwiązania cechuje wysoka trwałość i prostota. To właśnie dzięki niej nasze włazy można otwierać w niezwykle wygodny sposób. Wszystkie włazy rewizyjne można wykończyć w sposób, dzięki któremu ich wygląd będzie spójny z otoczeniem.

Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

Doskonałym uzupełnieniem dla wysokojakościowych włazów są rozwiązania w zakresie czyszczenia systemowego. To właśnie dzięki nim utrzymuje się czystość w budynkach odwiedzanych codziennie przez setki osób. Takie instalacje składają się z przynajmniej kilku elementów, które pozwalają oczyścić obuwie przed, w trakcie i po wejściu do budynku. Osoby szukające trwałych i pewnie przylegających do podłoża wycieraczek zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Alternatywą lub też dodatkowym elementem dla wycieraczek są maty wejściowe.

W ofercie alumatex znajdziesz też podłogowe klapy rewizyjne.

Modele wycieraczek w naszej ofercie

Posiadamy wycieraczki systemowe przeznaczone do różnych zastosowań. Polecamy wycieraczki wejściowe, które stanowią pierwszy element oczyszczania systemowego. Muszą one poradzić sobie z największymi zabrudzeniami takimi jak błoto czy piach. Dlatego niezbędne jest, aby były one wytrzymałe oraz aby pozwalały użytkownikom na komfortowe czyszczenie obuwia. Oprócz tego posiadamy wycieraczki aluminiowe wyposażone w specjalne profile z aluminium. Pomiędzy nimi znajdują się wkładki czyszczące wykonane z takich materiałów jak winyl, szczotka czy guma. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie panuje intensywny ruch – dotyczy to zarówno pieszych, jak i wózków oraz innych środków transportu.